Letní fundraisingová večeře

Letní fundraisingová večeře

2. 9. 2023 19:36:34 UTC
Poslední srpnový den jsme uspořádali naší první fundraisingovou večeři. Večeře se zúčastnili naši členové a členky i spousta našich podporovatelů
party

Poslední srpnový den jsme uspořádali naší první fundraisingovou večeři. Večeře se zúčastnili naši členové a členky i spousta našich podporovatelů. Část z útraty šla na podporu fungování, činnosti a vývoje Voltu. Zároveň jsme zorganizovali tichou aukci, v níž si mohli zájemci přihodit na netradiční zážitek s některým ze členů*ek výkonného výboru, dražili jsme takto třeba badminton s předsedou, šachovou partii, nebo dětskou knížku, kterou napsala naše koordinátorka fundraisingu.

Na konci léta jsme také oficiálně spustili Purple Club, kde sdružujeme naše pravidelné dárce*kyně. Každý měsíc se příspěvkem ve výši 270 Kč (dobře se to pamatuje: počet členských států EU x 10) podílejí na profesionalizaci, růstu a zvyšování povědomí o činnosti Voltu.

Jako členové*ky Purple Clubu máte také možnost účastnit se exkluzivních osobních i on-line setkání s osobnostmi Voltu a zajímavými hosty z politické, neziskové a jiné sféry. Nabízíme vám také individuální mentoring na míru, nejrůznější pravidelné workshopy, možnost ovlivňovat náš politický program a spoustu dalších výhod.

Nenechte si ujít skvělou příležitost a přidejte se do Purple Clubu! Stačí když vyplníte jednoduchý formulář v odkazu níže. Následně vám přijde potvrzovací e-mail s platebními údaji.

Aktivity Voltu můžete kdykoli podpořit jednorázovým darem, který si můžete odepsat z daní. Více informací a QR kódy k přímé platbě najdete tady.