Červnová kampaň za profesionalizaci Voltu Česko

Červnová kampaň za profesionalizaci Voltu Česko

31. 5. 2023 21:28:13 UTC
Abychom byli úspěšní, musíme se profesionalizovat a k tomu potřebujeme nasbírat dostatek finančních prostředků na prvního placeného zaměstnance. Díky
Foto von Volt-Personen während einer Demo auf der Straße

Červen 2023 je skvělý měsíc na finanční podporu Voltu hned ze dvou důvodů.

  • Přesně za rok se budou konat volby do Evropského parlamentu, ve kterých chceme kandidovat a uspět. 
  • Volt Česko oslaví v červnu své první narozeniny!

Budujeme v Česku proevropskou a progresivní alternativu, která bude zakopávat příkopy ve společnosti a ukáže, že Česko nemusíme nechat na pospas nacionalismu a myšlení z minulého století. Zvládáme to hlavně díky nadšení desítek lidí, kteří všechno dělají zadarmo, většinou po večerech a o víkendech.

Abychom byli úspěšní, musíme se profesionalizovat a k tomu potřebujeme nasbírat dostatek finančních prostředků na prvního placeného zaměstnance. Díky vaší podpoře budeme pořádat zajímavé debaty o evropské politice a budeme prezentovat náš program na veřejnosti. Umožníte nám také pokračovat v natáčení podcastu o evropských a progresivních tématech a mnoho dalšího. Jednoduše řečeno: budeme i nadále jednoznačně evropským hlasem ve veřejném prostoru a bude nás slyšet ještě více.

Pomoz nám v červnu nasbírat 100 000 korun. Každý příspěvěk bude navíc zdvojnásoben, takže pokud přispěješ například dva tisíce, Volt Česko dostane čtyři tisíce korun.

A to se vyplatí vám i nám!

Podpořit Volt můžeš zde.