Přidej se k Voltu

Myslíš si, že změna je možná jen tehdy, když budeš dělat politiku? Máš také pocit, že tě stávající politické strany dostatečně nereprezentují? Chceš se podílet na utváření celoevropského politického hnutí?

Připoj se k hnutí podobně smýšlejících dobrovolníků!

Existují nějaké povinnosti a kolik času jim musím věnovat?

Všichni jsme dobrovolníci - není tedy nutné investovat fixní počet hodin, pokud nebudeš mít oficiální pozici na národní nebo evropské úrovni. Obecně jsme rádi, že každý může v rámci Voltu rozvítet své zájmy a že může přispívat svým vlastním způsobem.

Máš-li jakékoli další dotazy týkající se členství nebo Voltu obecně, napiš nám e-mail na adresu info@voltczechia.org.

Chceš o Voltu zjistit více informací? Vyplň tento formulář a my se ti ozveme.

10 důvodů, proč se přidat k Voltu

#1 Celoevropská strana znamená celoevropská řešení

Volt je progresivní prozápadní alternativa ke stávajícím stranám. Existujeme ve více než 30 evropských zemích a máme jednoho europoslance. Chceme prosazovat celoevropská řešení a zaměřit se na budování užší spolupráce v Evropě.

#2 Volt jsou tisíce lidí po celé Evropě

Volt je celoevropská síla, to je unikátní. Využívá nápadů a myšlenek tisíců členů a dobrovolníků po celé Evropě. Máme přesah a rozhled.

#3 Možnost seberealizace

Jsme na začátku cesty. Víme, kam chceme jít, ale stále teprve začínáme. S námi můžeš být přímo u zrodu první celoevropské strany v Česku. Záleží jen na tvých schopnostech, píli, úsilí a energii, kterou chceš do Voltu vložit.

#4 Propracovaný vzdělávací systém

Volt nabízí propracovaný vzdělávací systém, celoevropské webináře na různá organizační i politická témata. U nás se toho můžeš spoustu naučit a přitom pracovat na skvělé věci. 

#5 Volt je prostor pro tvoje myšlenky

Chceš přinášet nová témata do veřejného prostoru? Ve Voltu dostaneš prostor! Na jedné platformě komunikujeme se všemi členy z celé Evropy.

#6 Věříme v EU

Volt věří v Evropskou unii. Víme, že ani zdaleka není dokonalá, ale také víme, že je součástí naší identity. Cítíme se jako Evropané a jako Evropané se také chceme podílet na budování pozice České republiky v Evropě. 

#7 Politika pro 21. století

Máme jasně definované hodnoty a cíle, víme, kam jdeme. Zaměřujeme se na podporu moderního vzdělávání, boj proti klimatickým změnám, podporu občanské společnosti.

#8 Nemáme rádi populisty a nacionalisty

Máme přesah - víme, že svět okolo nás je složitý a nepřehledný, a také tušíme, že se to v příštích desetiletích nezmění. Nemáme rádi populisty a nacionalisty jakéhokoliv ražení a nebojíme se to říkat nahlas.

#9 Volt věří ve spolupráci napříč Evropou

Evropa je skvělé místo pro život díky tomu, že se Evropané naučili vzájemnému respektu. Chceme spolupráci v Evropě dále rozvíjet a chceme, aby Česká republika měla v Evropě silnou pozici.

#10 Jsme dobrá parta

Máme dost zkušeností v ziskových i neziskových projektech, žili jsme v zahraničí a teď chceme svými zkušenostmi pomáhat České republice i Evropě. Chceme kvalitní školství. Chceme, aby šla Evropa i nadále příkladem v boji proti klimatickým změnám.