Podpořte Volt

Děkujeme za ochotu podpořit naši stranu peněžním darem.

Ve Voltu budujeme komunitu angažovaných občanů, kteří pracují na změně politiky v celé Evropě. Díky Vaší pomoci budeme moci naší vizí oslovit ještě více lidí, podpořit zpracování studií a analýz pro lepší cílení naší politiky.

Každý dar využijeme pro co nejlepší fungování naší strany a pro propagaci evropské a progresivní politiky v Česku tak, aby náš hlas byl ve veřejném prostoru slyšet jasně a silně.

Za Vaši finanční podporu naší činnosti děkujeme!

Jak darovat

Pro transparentní účetnictví potřebujeme podle zákona několik Vašich osobních údajů pro identifikaci daru, vyplňte nám je prosím zde.

1200Kč

3650Kč

5000Kč

Transparentní účet: 2702269994 / 2010

  • Příspěvky a dary přijímá Volt pouze od fyzických osob a to prostřednictvím transparentního účtu.
  • Smlouvy o nefinančních darech jsou zveřejněny na stránkách Volt Česko.
  • O odmítnutí daru či příspěvku rozhoduje kontrolní orgán Voltu.
  • Má za povinnost prověřit finanční dary, které přesáhnou v součtu za jednu osobu kalendářní rok výši 10.000 Kč.
  • Odmítnutý dar či příspěvek je vrácen nebo v plné výši předán vhodné neziskové organizaci nebo na dobročinné účely. 
  • V případě, že budete Voltu Česko věnovat dar, můžete si zažádat o potvrzení a uplatnit ho v daňovém prohlášení. Stáhněte si, prosím, tento dokument.

Vstup do Purple Clubu - podpoř Volt

V Purple Clubu sdružujeme naše pravidelné dárce*kyně. Každý měsíc se příspěvkem ve výši minimálně 270,- Kč (dobře se to pamatuje: počet členských států EU x 10😃) podílejí na profesionalizaci, růstu a zvyšování povědomí o činnosti Voltu.

Jako člen*ka Purple Clubu máš také možnost účastnit se exkluzivních osobních i on-line setkání s osobnostmi Voltu a zajímavými hosty z politické, neziskové a jiné sféry. Nabízíme ti také individuální mentoring na míru, nejrůznější pravidelné workshopy, možnost ovlivňovat náš politický program a spoustu dalších výhod.

Nenech si ujít skvělou příležitost a přidej se do Purple Clubu! Stačí když vyplníš jednoduchý formulář v odkazu níže👇. Následně ti přijde potvrzovací e-mail s platebními údaji.

Veškeré otázky ohledně Purple Clubu ti zodpoví Katka na e-mailu: katerina.halaszova@volteuropa.org

Pride23