Podpořte Volt

Děkujeme za ochotu podpořit naši stranu peněžním darem.

Ve Voltu budujeme komunitu angažovaných občanů, kteří pracují na změně politiky v celé Evropě. Díky Vaší pomoci budeme moci naší vizí oslovit ještě více lidí, podpořit zpracování studií a analýz pro lepší cílení naší politiky.

Každý dar využijeme pro co nejlepší fungování naší strany a pro propagaci evropské a progresivní politiky v Česku tak, aby náš hlas byl ve veřejném prostoru slyšet jasně a silně.

Za Vaši finanční podporu naší činnosti děkujeme!

Jak darovat

Pro transparentní účetnictví potřebujeme podle zákona několik Vašich osobních údajů pro identifikaci daru, vyplňte nám je prosím zde.

500Kč

1200Kč

3650Kč

Transparentní účet: 2702269994 / 2010

  • Příspěvky a dary přijímá Volt pouze od fyzických osob a to prostřednictvím transparentního účtu.
  • Smlouvy o nefinančních darech jsou zveřejněny na stránkách Volt Česko.
  • O odmítnutí daru či příspěvku rozhoduje kontrolní orgán Voltu.
  • Má za povinnost prověřit finanční dary, které přesáhnou v součtu za jednu osobu kalendářní rok výši 10.000 Kč.
  • Odmítnutý dar či příspěvek je vrácen nebo v plné výši předán vhodné neziskové organizaci nebo na dobročinné účely. 
  • V případě, že budete Voltu Česko věnovat dar, můžete si zažádat o potvrzení a uplatnit ho v daňovém prohlášení. Stáhněte si, prosím, tento dokument.

Červnová kampaň za profesionalizaci Voltu Česko

Červen 2023 je skvělý měsíc na finanční podporu Voltu hned ze dvou důvodů.

  • Přesně za rok se budou konat volby do Evropského parlamentu, ve kterých chceme kandidovat a uspět. 
  • Volt Česko oslaví v červnu své první narozeniny!

Budujeme v Česku proevropskou a progresivní alternativu, která bude zakopávat příkopy ve společnosti a ukáže, že Česko nemusíme nechat na pospas nacionalismu a myšlení z minulého století. Zvládáme to hlavně díky nadšení desítek lidí, kteří všechno dělají zadarmo, většinou po večerech a o víkendech.

Abychom byli úspěšní, musíme se profesionalizovat a k tomu potřebujeme nasbírat dostatek finančních prostředků na prvního placeného zaměstnance. Díky vaší podpoře budeme pořádat zajímavé debaty o evropské politice a budeme prezentovat náš program na veřejnosti. Umožníte nám také pokračovat v natáčení podcastu o evropských a progresivních tématech a mnoho dalšího. Jednoduše řečeno: budeme i nadále jednoznačně evropským hlasem ve veřejném prostoru a bude nás slyšet ještě více.

Pomoz nám v červnu nasbírat 100 000 korun. Každý příspěvěk bude navíc zdvojnásoben, takže pokud přispěješ například dva tisíce, Volt Česko dostane čtyři tisíce korun.

A to se vyplatí vám i nám!

Podpoř Volt Česko - Volťák mávající voltí evropskou vlajkou